Сьогодні замовив - чекаю доставку, менеджер сказав трішки почекати. Сподобалося що зазначено необмежене навантаження, побачимо як він буде тримати мої 120 кг, в магазині сазали, що на мою вагу буде відчуватися, як середня жорсткість, ближче до м"ягкого, в пинципі мене це влаштовує.