Давно думав замінити старий матрац, бо спина щоранку боліла - вставати не хотілося взагалі. Вирішив узяти безпружинний, жорсткий, щоб нарешті було зручно і рівно. Цей матрац приглянувся, замовив, доставили швидко - кур'єр привітний, все акуратно. Сплю вже третій тиждень - небо і земля у порівнянні з тим, що було. Жорсткість саме така, як треба, спина в нормі, не провалююсь. Ляг, і тіло розслабляється, ніби реально підтримує з усіх боків. Не думав, що без пружин може бути так зручно. Матеріал приємний, чохол виглядає міцним, хоч і не знімається - для мене не критично, накрив наматрацником. Що ще круто - можна спати з будь-якого боку, обидві однакові за жорсткістю. І для мене, з вагою під 100 кг - нічого не прогинається.