Підкажіть будь ласка, матеріал віско гель який по відчуттям? Тому що дуже сподобалася ця модель, планую придбати, але зовсім не розумію як я буду на ньому себе відчувати? Зазделегідь дякую за зворотній звязок!
Переваги:
класні візуально
Недоліки:
згодом напишу, якщо куплю і знайду
Фахівець A-Matras
Доброго дня. Матеріал ViscoGel на дотик приємний, трохи м’який і підлаштовується під тіло. Коли лягаєш - спочатку відчувається легка прохолода, але не холодно, скоріше свіже відчуття. Дуже зручно, особливо якщо в кімнаті тепло. Дякуємо за звернення!